Girl's Secrets

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Girl's Secrets » Интересы » Сайти, форуми


Сайти, форуми

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

У кожного з нас є улюблені сайти та форуми. пропоную у цій тему поділитися, де можна було б скоротати час.
Знаю, що пропаганда інших ресурсів заборонена, тому обгрунтовуємо, чому корисно заглянути туди, і що можна там корисного дістати.
Не забуваємо і про цей форум.

Усі посилання приховуємо через кнопочку "Ссылка".

0

2

Часто відвідую родинний форум Малеча. Не вважаю його конкурентом цьому сайту, так як він рекомендований для майбутніх та існуючих батьків. Багато корисної інформації, поради форумчанок, безліч актуальних тем. Здається, чого там тільки немає. Дуже корисний для тих, хто планує дитину. Вся вагітність від А до Я. Люблю його почитати, трохи зорієнтуватися що і до чого. Раджу усім, хто хоче стати мамою  http://forumupload.ru/uploads/0002/25/06/8547-2.gif

0

3

Могу предложить сайт Флай-Леди. Эту систему сама опробывала, мне очень помогла жить в чистоте, при этом мало времени затрачивать на уборку и полностью отказаться от гениральных выматывающих уборок

0

4

Безплатно скачати програми для роботи з комп"ютером можна на сайті Файли. Не потрібно ритися в інтернеті чи шукати серед знайомих. Просто відкрийте вкладку "Каталог файлів"

0

5

очень хороший хостинг фильмов

0

6

«Твій світ»

Новий соціальний проект, спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. У нас немає сухих статей, які пропагують теорію. У нас цікаві і пізнавальні статті, поради, перевірені досвідом інших, переконливі факти.
Піднято проблеми таких розділів:
Репродуктивне здоров’я
Розділ для підлітків.
Краса і здоров’я
Шкідливі звички
Родинне життя
Психологія дитинства
Свята, традиції, обряди

У нас є все, що вас цікавить, а якщо немає, то буде

Твій світ -  зроби свій світ кращим

Твій світ

0

7

Ashlie
по-моему это самореклама

0

8

Phoebe написал(а):

по-моему это самореклама

я адміністрацію попереджала. та й я не краду користувачів. це соціальний проект, спрямований на спрямований на пропаганду здорового життя, вирішення проблем повсякденного і особистого характеру. Я закликаю лише полегшити своє життя, ознайомившись з деякими матеріалами. я не закликаю усіх до мене тікати. Тут немає ні комерції, ні вигоди. Що поганого в тому, що я допомагаю шукати комусь інформацію? а це форум, де присутнє вільну спілкування

0

9

В этой теме много рекламы других женских форумов и сайтов, по-этому я закрываю её. Аватары, полезные статьи вы можете найти на этом форуме. Остальное можно найти в гугле.

0


Вы здесь » Girl's Secrets » Интересы » Сайти, форуми


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно